[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Başkan


Tarih:20.5.2011

 OSMAN BELOVACIKLI ÖZGEÇMİŞ

25 Haziran 1959 yılında Gerze’de doğdum. İlköğrenimi İnkılap İlkokulunda orta öğrenimimi Gerze Lisesinde yüksek öğrenimimi Sinop Eğitim Enstitüsünde tamamladım.

Sırası ile Gürsökü İlkokulu,  Dikmen Şeyhhüseyin İlkokulu,  Sarnıç İlkokulu ve Yakakent köylerinde 2000 yılına kadar öğretmen olarak görev yaptım. 2000 yılında Yakakent 100. Yıl Pansiyonu İlköğretim okuluna okul müdürü olarak atandım. 2005 yılı temmuz ayında emekli olup Gerze’de ticarete başladım.

Bu arada çevremizi , denizimizi , doğamızı yok etmek isteyenlerle hem adli hem demokratik mücadelemi vermekteyim. Başarıda sağladığıma inanıyorum. 2007 yılının sonunda Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı oldum. 29 mart 2009 yerel seçimlerinde halkımız tarafından belediye başkanı olarak göreve getirildim . Eşim Gülhanım Belovacıklı emekli öğretmen .

Biri avukat diğeri maliye mezunu iki kız babasıyım. 


hasretim57 demiş ki;;  
31.10.2013  
iyi günler sayın başkanım. ben size köylerimizdeki cep telefonu iletişimi hakkında sizden yardım istiyorum . ben gerzenin gürsökü mah. dere köyünde ikamehgah etmekteyim. köyümüz olmak üzere birçok köyümüzde telefon çekmemektedir. bunun la ilgili en kısa zananda bir çalışma başlatmanızı istiyorum. köyümüz yakınlarına bir bas istasyonu kurularak iletişimin sağlanmasını istiyorum. gereğinin yapılmasını sizden önemle ARZ ederim . İYİ GÜNLER. HAYIRLI ÇALIŞMALAR
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
g
Resimleri görebilmek için siyah ekranın solundaki yukarı sembol tuşuna basınız. Kapatmak için ise X tuşuna basınız.
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri