[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Mübarek Gecede Anlamlı İkram

Tüm Haberler

Tarih:29.11.2017
Mübarek Gecede Anlamlı İkram

 


    Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in doğumgünü olan Mevlid Kandili vesilesiyle Belediyemiz tarafından Kandil Simidi dağıtılmaya devam ediyor.

    Gün içerisinde Belediye Başkanlığı Hizmet Binası önünde açılan stand ile vatandaşlarımıza yapılan ikram, Yatsı Namazı ardından da devam etti.İlçemizde ki tüm Camii’lerin önünde stand açan Belediyemiz Zabıta Ekipleri Yatsı Namazı çıkışı cemaate Gül Suyu ve Kandil Simidi ikramında bulunmaya devam etti.

 

 

 

    Yatsı Namazı çıkışı karşılaştıkları ikramlar karşısında oldukça mutlu olan vatandaşlarımız yaptıkları açıklamada böyle özel bir günde örf ve adetlerimizi sürdürdüğü için Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI’ya teşekkür ederlerken Mübarek Mevlid Kandili’nin hayırlara vesile olmasını dilediler.

 

    Gerçekleştirilen anlamlı etkinlikle ilgili açıklama gerçekleştiren Belediye Başkanımız ise ; “Gün içerisinde Belediyemiz önünde vatandaşlarımıza Kandil Simidi ikramında bulunduk.Ardından, Yatsı Namazı çıkışı da halkımızla kucaklaşarak Camii önlerinde Gül Suyu ve Kandil Simidi dağıtmaya devam ettik.Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in doğumunu müjdeleyen bu mübarek günde gerçekleştirdiğimiz ikramlarla halkımızın takdirini kazanmak bizlere onur ve mutluluk verdi.Bu vesileyle başta Gerze’li hemşehrilerim olmak üzere Tüm İslam Alemi’nin Kandili’ni tekrar kutlar, ikramlarımızın afiyetler içinde tüketilmesini dilerim.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri