[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Öğretmenler Günü Kutlama Programı Düzenlendi

Tüm Haberler

Tarih:24.11.2017
Öğretmenler Günü Kutlama Programı Düzenlendi

 


    24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kutlama programı düzenlendi.

    İlçemiz Kaymakamı Murat GÜVEN, Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI, Cumhuriyet Başsavcısı Eray Burak BUYRUK, Garnizon Komutanı/İlçe Jandarma Komutanı J.Ast.Kd.Baş.Çvş. Nevzat OĞUZ, Gerze Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğr. Gör. M. Sedat İPAR, İlçe Emniyet Müdürü Erol ULAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ, Cumhuriyet Halk Partisi Gerze İlçe Başkanı Emine İlknur KARA, Ak Parti Gerze İlçe Başkanı Tahsin BAYRAK’ın katıldığı ve Belediyemiz Sedat IŞIDI Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlarken İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ programın devamında günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi.

 

 

 

    “Öğretmene Vefa” adlı video gösterimin yapıldığı program ardından, mesleğe yeni başlayan öğretmenler adına Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi Felsefe Öğretmeni Melek ÇOBAN’ın gerçekleştirdiği konuşma ile devam etti.

 

 

    “Dünyanın Bütün Çiçekleri” adlı şiirin de okunduğu kutlama programı müzikal gösterimlere de yer verdi.”Benim Adım Öğretmen” adlı şarkının seslendirildiği eserde Kültür ve Sanat Merkezi’ni dolduran izleyiciler alkış tufanı koparırken devamında ise bu yıl ilçemizde emekli olan Öğretmenlere Hizmet Şeref Belgeleri” takdim edildi.

 

 

 

    Ardından, daire amirleri ve halkımızın katıldığı “Öğretmen Kimdir” adlı video gösteriminin yayımlandığı programda Şehit Öğretmen Aybüke YALÇIN ve geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan ŞNS Anadolu Lisesi Öğretmeni Naci UĞURLU adına eserler seslendirildi.

 

 

 

    Dolu dolu geçen programın sonunda ise 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçemizde düzenlenen Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğretmen ve öğrencilere ödülleri takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri