[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Belediye Başkanlarımızdan TBMM Çıkarması

Tüm Haberler

Tarih:9.11.2017
Belediye Başkanlarımızdan TBMM Çıkarması

 


    CHP’li Belediye Başkanları CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’i TBMM’deki makamında ziyaret ederek, tebrik ettiler.

   Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, TBMM’deki makamında Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek ve Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu’yu ağırladı. Belediye başkanları Milletvekili Karadeniz’i TBMM Divan Üyeliği’ne seçilmesinden dolayı tebrik ederek, ilçelerini simgeleyen birer hediye verdiler.

    CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, belediye başkanlarına teşekkür ederek, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin tarihsel ve kurumsal sorumluluğunu daha da artırmak için hem Sinop’ta hem de TBMM’de azimle çalışmaya devam edeceğiz. Milletvekilliği dönemim, söz verdiğim sorumluluğumun bilinci ile Sinopluların, milletimizin, ülkemizin sorunlarına çözüm üretmek için devam edecektir” diye konuştu.

    CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 26 Ekim’de yapılan TBMM Başkanlık Divanı seçimlerinde Divan Üyeliğine seçilmişti.

 

 

   Ardından, ilçelerini kalkındırmak adına TBMM Divan Üyesi ve Sinop Milletvekilimiz Sayın Barış KARADENİZ ile birlikte Bakan’ları ziyaret eden Belediye Başkanlarımızın ilk durağı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu.

  CHP Sinop Milletvekili Karadeniz ile birlikte Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek ve Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu’nun gerçekleştirdiği ziyarette, belediye başkanları ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında Bakan Bak’a bilgi verdi.

  Gerze Belediye Başkanı Belovacıklı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ilgili olan yatırımlar için ödenek talebinde bulunarak, söz konusu yatırımların gençlerin sporla ilgilenmeleri ve başarılara imza atmaları bakımından son derece önemli olduğunu söyledi. Belovacıklı, “Faaliyetlerin ve başarıların devamlılığı adına içinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntıları aşabilmek  hem Gerzeliler hem de gençlerimiz için çok önemli. Yatırımlarımızın bir an önce hayata geçmesi Gerze, Sinop ve ülkemizin spor alanındaki başarılarımızın artmasına katkı sağlayacaktır” dedi.

  Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek de Erfelek Belediye Hizmet Binasının bir bölümünün Gençlik Merkezi olarak hizmet verdiğini, bu yerin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne hiçbir kira bedeli almadan 20 yıllığına tahsis edildiğini söyledi. Şimşek, “Hizmet binasına engelli asansör yapılması gerekmektedir. Belediye bütçesinin yetersiz olması nedeniyle yapılacak engelli asansörü için ödeneğe ihtiyaç duymaktayız” diye konuştu.

  Bakan Bak, belediye başkanlarına ziyaretleri için teşekkür ederek talep ettikleri konularla ilgileneceğini ve gereğinin yapılması için talimat vereceğini söyledi.

  CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz de Bakan Bak’a Sinop ve ilçeleri için gösterdiği ilgiden ve katkılardan ötürü teşekkür etti. 

 

  Ziyaret turuna devam eden Belediye Başkanlarımız CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu Meclis’te ziyaret etti.

  CHP Sinop Milletvekili Karadeniz ile birlikte Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek ve Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş’ın makamında Bakan Veysel Eroğlu ile görüştü. Ziyarette, belediye başkanları ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında Bakan Eroğlu’na bilgi verdi.

 

  CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz de Eroğlu’na Sinop ve ilçeleri için gösterdiği ilgiden ve katkılardan ötürü teşekkür etti.  

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri