[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Monster GYM Açıldı.

Tüm Haberler

Tarih:28.10.2017
Monster GYM Açıldı.

 Monster GYM Açıldı.

 

Gün geçtikçe modernleşen ve gelişen İlçemizde bir işletmenin daha açışı gerçekleştirildi.

 

 

 İlçemiz Kaymakamı Murat GÜVEN, Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI ve çok sayıda vatandaşın katıldığı ve işletmenin sahipleri Berk ÖZDEMİR ve Caner SAYAR kurdele kesiminin ardından ziyaretçilerine spor salonunu gezdirdi. Gerek sağlık gerekse kişisel bakım açısından sporun önemli olduğunu vurgulayan işletme sahipleri Bay ve Bayanlar için ayrı bölümlerinin olduğunu, burada vatandaşların rahatlıkla sportif faaliyetlerini sürdürebileceklerini belirttiler. Salon üyeliğinin de vatandaşların bütçesini sarsmayacak şekilde olduğunu belirten ortaklar, tüm vatandaşlarımızı sağlıklı spor için Monster GYM ’ye beklediklerini belirttiler.

 

 

 

 

 

 

 Gerçekleşen açılış sırasından spor salonunu gezen Belediye Başkanımız ise yaptığı açıklamada; “İlçemizin güzide gençlerinin bugün hizmete sunduğu tesisin öncelikle hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Spor, yaş gözetmeden her insanın yapması gereken bir aktivitedir. Oldukça modern ve kullanışlı olan bu tesisin ilçemize hayırlar getirmesini, işletme sahiplerine ise bol kazançlar sunmasını temenni ederim.” Dedi.

 

 Belediye Başkanlığı olarak Monster GYM’nin  Gerze’ye hayırlı ve uğurlu olmasını diler, bereketli kazançlar temenni ederiz.   

 

    

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri