[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Çanakkale’ye Ulaştılar

Tüm Haberler

Tarih:27.10.2017
Çanakkale’ye Ulaştılar

 


    Ultra Doğa Yürüyüşçümüz Mustafa KIRAY; Eftal Necati KURUOĞLU ile birlikte “ATA’nın izinde” çıktığı yolda Çanakkale’ye ulaştı.

    Geçtiğimiz yıl 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı’nı Anıtkabir’de kutlayan KIRAY, anlamlı yürütüş öncesi Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI’yı makamında ziyaret etmişti.Gerçekleştirilen ziyarette yürüyüşün özelliğini ve anlamını vurgulayan Belediye Başkanımız ardından yürüyüşçülerimize sponsor olmuştu.

 

 

    981 km’lik yolu 22 gün gibi kısa bir sürede tamamlayan yürüyüşçülerimiz Çanakkale’ye 10 km. kala Belediye Başkanımız’ı arayarak bilgi aktardı.Gerçekleştirilen telefon görüşmesinde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız ise; “Öncelikle Cumhuriyet’imize sahip çıkma adına gerçekleştirmiş olduğunuz bu anlamlı yürüyüş için sizlere gönülden teşekkür ediyorum.72 yaşında olmana rağmen Cumhuriyet’imize bu derece sahip çıkman ve önem vermen gençlerimize örnek teşkil edecek şekilde.” Dedi.

 

    Yürüyüşçülerimizin en iyi şekilde karşılanması ve hakkettiği desteği görmesi adına Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür GÖKHAN’ı arayan Belediye Başkanımız 29 Ekim Cumhuriyet Yürüyüşü’nde yürüyüşçülerimize gerçekleştirdiği karşılama programından dolayı teşekkür etti.

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri