[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Buket KAYA’dan Ziyaret

Tüm Haberler

Tarih:12.10.2017
Buket KAYA’dan Ziyaret

 


    Son olarak 2017 yılı 43.Gerze Kültür ve Sanat Festivali’nde konser veren Sinop’lu Sanatçı Buket KAYA; Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI’yı makamında ziyaret etti.

    Gerek sesi, gerek yorumu ve eşsiz eserleriyle gönüllere taht kuran Buket KAYA henüz yeni çıkardığı “Gel” isimli albüm çalışmasını Belediye Başkanımız’a hediye ederken müzik kariyeri boyunca vermiş olduğu maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür etti.

    Gerçekleştirilen sohbette görüşlerini belirten Belediye Başkanımız ise yaptığı açıklamada; “Sinop’lu Sanatçı Buket KAYA bizim beğenerek dinlediğimiz güzide bir sanatçı.Kendisine Geleneksel Gerze Kültür ve Sanat Festival’lerinde de yer vererek vatandaşlarımızı bu eşsiz ses ile buluşturuyoruz.Zarif düşüncesinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni albümünün hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

 

    Belediye Başkanlığı olarak Sinop’lu Sanatçı Buket KAYA’nın “Gel” isimli albümünün tüm müzik marketlerde satışa çıktığını belirtir, yeni albümün Buket KAYA ve Sinop’a hayırlı olmasını temenni ederiz.


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri