[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Teşekkürler Musa CAN

Tüm Haberler

Tarih:11.10.2017
Teşekkürler Musa CAN

 


    İlimizin değerli iş adamlarından CAN GIDA MAD.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Musa CAN bir kez daha sosyal sorumluluk örneği göstererek gönülleri fethetti.

    Öğrencilerimize yapmış olduğu burs yardımlarının yanında ilçemizin sahipsiz hayvanlarına da sahip çıkarak toplumsal sorumluluk örneği gösteren Sayın Musa CAN; bilindiği üzere gerçekleştirdiğimiz projelere de sağladığı destek ve katkılar ile Sinop ili’nin en sevilen ve saygı duyulan iş adamlarından birtanesi durumundadır.Tam tamına 50 paket 15 kg’lık köpek maması armağanında bulunan Musa CAN; soğuk kış günlerinin yaklaştığı bu günlerde doğa dostlarımızın aç kalmaması için başlattığı sosyal sorumluluk projesinin ilçemiz halkından da destek göreceğini ve vatandaşlarımızı teşvik edeceği ümidini taşıdığını belirtti.

 

    Gerçekleştirilen anlamlı yardım hakkında oldukça mutlu olan Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI ise yaptığı açıklamada; “Sayın Musa CAN; Sinop il ve ilçelerine sağladığı desteklere bir yenisini daha ekleyerek bizleri oldukça mutlu etmiştir.Her sene çok sayıda öğrenciye burs vererek geleceklerini sağlam kurmaları konusunda destek olan Musa CAN bu sefer de doğa dostlarımızı unutmayarak katkı sağlamıştır.Bizler doğa dostlarımız için elimizden geldikçe projeler üretmeye çalışıyoruz.Artık yemek konteynırı, kulübeler, su kapları vb. bir çok materyal üretip doğa dostlarımıza soğuk kış günlerinde destek oluyoruz.Saygıdeğer İş Adamı Musa CAN’ da başlattığı bu yardım kampanyası ile tüm ilçe vatandaşlarımıza birnevi destek çağrısında bulundu.Katkı ve desteklerinden dolayı Sayın Musa CAN’a teşekkür eder, saygılarımı sunarım.” İfadelerine yer verdi.

Belediye Başkanlığı olarak bu zamana kadar sağlamış olduğu katkı ve desteklerden dolayı CAN GIDA MAD.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Musa CAN’a teşekkür eder, saygılar sunarız.

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri