[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Gerze Belediyespor’a Destek

Tüm Haberler

Tarih:27.9.2017
Gerze Belediyespor’a Destek

 

 

 

    İlçemiz de faaliyet sürdüren Kandemir Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ali KANDEMİR, Kemal KANDEMİR ve Muhasebe Müdürü Serkan ÇETİNKAYA; Gerze Belediyespor Yönetim Kurulu ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI’yı makamında ziyaret etti.

 

 

    Gerçekleşen ziyarette büyük bir destek örneği gösteren Kandemir Tekstil Gerze Belediyespor sporcularına tam tamına 1200 adet t-shirt ve antrenman yeleği hediye ettiler. Gerze Belediyespor Başkanı Uğur SAĞIR, Yönetim Kurulu üyeleri  Uğur ÇETİN ve Abdullah OĞUZ ile birlikte hediyeleri inceleyen Belediye Başkanımız yaptığı açıklamada; “Kandemir Tekstil gerek iş istihdamı konusunda ve gerekse Belediyespor’a verdiği desteklerle   büyük bir övünç kaynağı olmuştur. Çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmek ve toplumumuza faydalı bireyler haline getirebilmek amacıyla kurulan Belediyespor’a yapılan bu destek sporcularımızı teşvik etmek amacıyla da önem arz etmektedir. Sporcularımızın daha sağlıklı ve profosyonel biçimde çalışmalarını sürdürebilmeleri için gerçekleştirilen destekten dolayı Kandemir Tekstil’e şahsım, kurumum ve Gerze Belediyespor camiası adına teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

    Gerçekleştirilen bu anlamlı  ziyaret 19 Mayıs Mahallesi Muhtarı İdris ÖZTÜRK’ün de katılımıyla çekilen hatıra fotoğrafı ile birlikte sona ererken, Belediye Başkanlığı olarak geleceğimizin teminatı sporcularımıza sağladığı destek ve katkılardan dolayı Kandemir Tekstil’e teşekkür eder, saygılar sunarız.

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri