[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Gerze Belediyesi SİYAD Panayırı’nda

Tüm Haberler

Tarih:24.9.2017
Gerze Belediyesi SİYAD Panayırı’nda

 


    Belediyemiz, İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimiz ile hasret giderme adına ve vatandaşlarımızın memleket hasretini giderme adına bu yıl 7.si düzenlenen SİYAD Sinop Tanıtım Günleri ve Kebap Festivali’ne katıldı.

    SİYAD Ali Karakuş Piknik Alanı’nda kurulan alana stand açan Belediyemiz Cuma günü açılışı yapılan etkinlikte Sinop’tan bu anlamlı organizasyona katılan tek Belediye olma özelliğini taşıdı.Fuarın en ilgi çeken standı olan Belediyemiz fuara; GERDAK, Model Gemi Atölyesi, Ahşap Oyuncak Atölyesi ve Çini & Seramik Atölyeleri ile birlikte katıldı.

 

 

    Ziyaretçilerin büyük beğeni ile alışveriş yaptığı standımızda Belediyemiz tarafından hemşehrilerimize  hediyeler takdim edildi.Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI;  Dikmen Belediye Başkanı Sayın Saim İSTANBULLU ile katıldığı fuarda hemşehrilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştı.Vatandaşlarımız ile bol bol sohbet eden ve hasret gideren Belediye Başkanlarımız fuar alanında kurulan Dernek standlarını da ziyaret ederek hemşehrilerimizi mutlu etti.

 

 

 

    Haberimizin başında da söylediğimiz gibi Sinop’tan fuara katılan tek Belediye olma özelliğini taşıyan Gerze Belediyesi; SİYAD Genel Başkanı Mehmet KURU, Sultanbeyli Gerzeliler Derneği Başkanı Mustafa CİVELEK ve hemşehrilerimiz tarafından taktirle karşılanırken bir çok Belediye Başkanı’da fuar alanımızı ziyaret ederek Gerze hakkında bilgi sahibi oldular.İstanbul/Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan CAN’ın da ziyaret ettiği standımızda en çok ilgi çekici unsurlardan birtanesi ise meşhur Gerze Hacı Kadı Horozu oldu.

 

 

 

    Birbirinden güzel etkinliklerin gerçekleştiği fuarın akşam kuşağında ise Sinop’lu yerel sanatçı konserleri sahne aldı.Heşehrilerimizin doyasıya eğlendiği konserin ana etkinliğinde ise ünlü sanatçı Niran ÜNSAL eşsiz eseleri ile hayranlarını doyasıya eğlendirdi.

 

    Fuar’ın üçüncü günü düzenlenecek Yağlı Güreş ve Coşkun SABAH konseri ile devam edecektir.Belediye Başkanlığı olarak İstanbul’da yaşayan tüm hemşehrilerimizi SİYAD Ali Karakuş Piknik Alanı’na bekler, saygılar sunarız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri