[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Asfaltlama Çalışmaları Başladı

Tüm Haberler

Tarih:17.9.2017
Asfaltlama Çalışmaları Başladı

 


    Modern ve Marka bir Gerze yaratmak için “Yolu yapılmamış sokak kalmayacak” sloganıyla çıktığımız yolda gün itibariyle ilçemizde asfaltlama çalışmaları başladı.

    Merzifon Belediyesi’nin araç ve ekip desteği, Belediyemizin ise malzeme desteği ile ortaklaşa yürütülen çalışmalarda ilk olarak Belediye Evleri’nin yolu asfaltlandı.Günün erken saatlerinde bölgede tamamlanan çalışmaların ardından ekipler Köy Hizmetleri’nin yarım bıraktığı işleri tamamlama adına yola koyuldu.İlçemiz Acısu Mevkii’nde Köy Hizmetleri’nin yarım bıraktığı bölgeyi de asfaltlayan ekiplerimiz son olarak Cayva Mevkii’ne geçtiler.

 

 

 

    Merzifon Belediyesi ve Gerze Belediyesi işbirliğiyle aralıksız devam eden çalışmalarda 3 km. daha aslfatlama yapacak olan ekipler Cayva Mevkii’nde de projeyi yarılamış durumdalar.Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanımız ise yaptığı açıklamada; “İlçemize hizmet etmek için haftaiçi veya haftasonu farketmez.Bizim Belediyecilik ve hizmet anlayışımız 7/24 vatandaşımıza hizmet etmektir.Ben öncelikle bizlere sağladığı Araç ve Ekip desteğinden dolayı Merzifon Belediye Başkanı Sayın Alp KARGI’ya  ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Ayrıca hizmet aşkından azimli çalışan Gerze Belediyesi Personeli’ne de teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

    Her zaman söylediğimiz gibi Gerze Belediyesi 7/24 halkımızın hizmetindedir.Modern ve marka bir ilçe olabilme yolunda çalışmalarımızın aralıksız şekilde devam edeceğini bildirir, Asfaltlama çalışmalarının ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

 

 

 

    Gerze Belediye Başkanlığı olarak bizlere sağladığı destekten dolayı Merzifon Belediye Başkanı Sayın Alp KARGI ve ekibine teşekkür ve saygılarımızı sunarız.

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri