[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

En Temiz Deniz Gerze'de

Tüm Haberler

Tarih:8.9.2017
En Temiz Deniz Gerze'de

 En Temiz Deniz Gerze’de

  Gerze Derin Deniz Deşarjı ve Ön Arıtma tesisi yapım işi ihalesi 12.07.2017 tarihinde yapılmış olup ihalenin maliyeti 5,811,835 TL’dir. İller Bankası ile yüklenici Mezrehettin Öztürk arasında 23.08.2017 tarihinde sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu projeye ait yer teslimi ise 07.09.2017 tarihinde yapılmış olup, inşaat faaliyeti 1 ay içerisinde başlayacaktır.

   Gerçekleştirilen ihale kapsamında, projelerle alakalı görüşlerini bildiren Belediye Başkanımız Sn. Osman Belovacıklı yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

 “Uzun yıllardır peşinde olduğumuz Gerze Derin Deniz Deşarjı İhalesinin gerçekleştirilmiş olmasının sevincini ve gururunu yaşıyoruz.

   Yüklenici firmayla yaptığımız anlaşma kapsamında, yer teslimi hususunda anlaşılmış olup, proje kapsamında gerçekleştirilecek çalışmaların önümüzdeki 1 ay içerisinde başlamasını planlamaktayız. İlçemize büyük katma değer sağlayacak bu projenin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim.”

 

   Belediye Başkanlığı olarak, proje kapsamında gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında siz değerli vatandaşlarımızı sık sık bilgilendireceğimizi bildirir, Gerze Derin Deniz Deşarjı Projesinin ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri