[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

SİYAD Genel Başkanı’ndan Önce Ziyaret Sonra Davet

Tüm Haberler

Tarih:18.8.2017
SİYAD Genel Başkanı’ndan Önce Ziyaret Sonra Davet

 


    SİYAD (Sinop İli İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği) Genel Başkanı Sayın Mehmet KURU; Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI’yı makamında ziyaret etti.

    Gerçekleştirilen ziyarette plan ve projelerinden bahseden KURU aynı zamanda 22-23-24 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Sinop Panayırı ve Kebap Festivali için Belediye Başkanımıza davette bulundu.

 

 

    Bilindiği üzere 2017 Mart Ayı’nda gerçekleştirilen SİYAD seçimlerinde göreve gelen Mehmet KURU’ya hayırlı olsun diyen Belediye Başkanımız yaptığı açıklamada; “Öncelikle Mehmet KURU’ya görevinde başarılar diliyorum.Şahsım ve kurumum olarak her zaman Sinop  ve ilçe derneklerinin yanlarında durdum.Hertürlü desteği bundan öncesinde nasıl verdiysek bundan sonrasında da bu böyle devam edecek.Birlik ve beraberliğimiz için, gurbette olan vatandaşlarımız ile kucaklaşabilmek için düzenlenen festivale katılacağımı bildirmek istiyorum.” İfadelerine yer verdi.

 

    Gerçekleştirilen ziyaretin son bölümünde Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI, SİYAD Genel Başkanı Mehmet KURU’ya ilçemiz Model Gemi Atölyesinde yapılan Kotra hediyesinde bulundu.Bu ziyaret Kotra ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri