[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Trap Atışları Nefes Kesti

Tüm Haberler

Tarih:19.7.2017
Trap Atışları Nefes Kesti

 


    Belediyemiz tarafından düzenlenen 43.Uluslararası Geleneksel Gerze Kültür ve Sanat Festivali kapsamında bilindiği üzere birçok yarışma düzenlenmişti.

    En Güzel Bahçe Yarışması, En Güzel Hacı Kadı Horozu Yarışması, Olta Yarışması, Foto Safari gibi yarışmaların yanında en büyük ilgiyi gören yarışmalardan birtanesi ise Trap Atışları oldu.Katılımın oldukça fazla olduğu yarışmaya sadece bay değil bayan avcımız İrem AKGÜN’de katıldı.

 

 

 

    İlçemiz Kargaşa Mevkii’nde gerçekleştirilen yarışmaya otuza yakın avcı vatandaşımız katılırken yarışma prosüdürü 10 el atış olmak üzere uygulandı.Gerçekleştirilen atışlarda Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ömer BAKIR ve Hüseyin ŞAHİN hiçbir trapı kaçırmadan 10’da 10 yaparken bu iki yarışmacı en son 4 el atış gerçekleştirdi.Gerçekleştirilen son atışlarda ŞAHİN 4’de 2 yaparak ikinciliği alırken Ömer BAKIR ise bu turda da isabetli atışlar yaparak günün ve yarışmanın şampiyonu oldu.

 

    İlk üçe giren yarışmacılara Festival Sahnesi’nde altın takdim edilirken Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri