[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

30 Kişilik Dev Final

Tüm Haberler

Tarih:24.6.2017
30 Kişilik Dev Final

 


    Belediyemiz tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Uluslararası Geleneksel Ramazan Etkinlikleri muhteşem gösterilerle sona erdi.

    İlçemiz Festival Alanı’nda gerçekleşen etkinliklerde ilk olarak Hacivat&Karagöz Gölge Oyunu ve Canlı Maskot Gösterimi yer alırken miniklerimiz Bıcırık Çocuk Tiyatrosu ile birlikte bol bol dans ettiler.

 

 

 

    Ardından Samsun Halk Dansları Topluluğu ile devam eden gösterilerde vatandaşlarımız gerçekleştirilen horon gösterileri ile birlikte yerlerinde duramazken ortaya muhteşem görüntüler çıktı.

 

 

    Festival Alanı’nın dolup taştığı gösterilerde ise vatandaşlarımızın manevi duygularına da hitap edildi.Gerçekleştirilen Semazen gösterileriyle mübarek Ramazan Ayı’na anlam katarken gösterilerin son bölümünde ise miniklerimize balon dağıtıldı.Çocuklarımızın dans ederek doyasıya eğlendiği gösterilerde balon şenliği de yaşanırken gecenin kapanışı Grup ANTİK’in konseriyle sona erdi.

 

 

 

    Belediye Başkanlığı olarak Kültür ve Sanat Faaliyetlerimizde ekibiyle birlikte bizlere anlam dolu şölenler yaşatan EK Sanat Genel Sanat Yönetmeni Erhan KAYA ve Bıcırık Çocuk Tiyatrosu’na teşekkürlerimizi sunarız.Ayrıca Final gecemizde gerçekleştirdikleri Profosyonel Çekim ile bizlerle birlikte olan Şule&Özgür BÜYÜK çiftine teşekkür ederiz.

 

    Her zaman dediğimiz gibi Gerze’de Ramazan Bir Başkadır.Bu vesileyle de tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Ayı’nı kutlar, Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını dileriz.

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri