[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Minik Balerinlerimiz Büyüledi

Tüm Haberler

Tarih:19.6.2017
Minik Balerinlerimiz Büyüledi

 


    Gerze Belediyesi ve Sinop Telvin Sanat Akademi işbirliğiyle hayata geçirilen Bale Kursu gerçekleştirilen gösteriyle emeklerini taçlandırdı.

 

 

 

    Belediyemiz Sedat IŞIDI Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen gösteriye Sinop ve İlçemizden bir çok vatandaşımız katılırken sergilenen gösteriler büyük beğeni topladı.Akademi bünyesinde eğitim gören balerinlerimizin de gösterilerini sergilediği programda Gerzeli minik balerin kızlarımızda izleyiciyle buluştu.Aralık Ayı’nda başladıkları çalışma serüvenini sergiledikleri harika gösterilerle taçlandıran miniklerimiz her zaman olduğu gibi alkış toplarken gösterinin sonunda bütün öğrenciler sertifikalarını aldılar.

 

 

 

    Ardından konuşmaların gerçekleştirildiği gösteride ilk olarak Sinop Telvin Sanat Akademi Genel Sanat Yönetmeni Gülbahar KARADUMAN KARSLI sahneye davet edildi.Sinop ve ilçelerinde bir çok eğitim verdiklerini dile getiren Genel Sanat Yönetmeni ardından desteklerinden dolayı Gerze Belediye Başkanı Osman BELOVACIKLI’ya teşekkür etti.

 

 

    Konuşmaların devamında plaket takdimi için Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusu Murat ERSOY sahneye davet edildi.ERSOY yaptığı açıklamada Belediye Konservatuarı bünyesinde Yaz Okulları’nında açılacağını ve katılımları beklediğini dile getirirken miniklerimizin Bale Eğitmeni Tuğçe YILMAZ’a olumsuz hava koşullarında dahi eğitimini aksatmadığı için teşekkür etti.

 

    Program miniklerimiz aileleri ve eğitmenleri ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

 

NOT: Gerze Belediyesi ve Sinop Telvin Sanat Akademi tarafından düzenlenen Bale Gösterimi fotoğraflarının devamına FOTO GALERİ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri