[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Tüm Haberler

Tarih:11.6.2017
Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

 


    Bu yıl ilçemizde sekizincisi düzenlenen Uluslararası Geleneksel Ramazan Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.

    İlçemizde 8-23 Haziran 2017 tarihleri arasında hergün Festival Alanı’nda gerçekleşen etkinliklerimiz kötü hava muhalefeti sebebiyle geçtiğimiz gün gerçekleşememişti.Ancak havaların biraz düzelmesiyle birlikte soğuğa aldırış etmeyen miniklerimiz ve aileleri Ramazan Etkinliklerimizi her zaman olduğu gibi eğlenceli ve farklı kıldılar.

 

 

 

    Miniklerimize kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi öğrettiğimiz etkinlikler çocukların en çok sevdiği Hacivat&Karagöz Gölge Oyunu ile başladı.Ebedi dostun tartışmaları ve aralarında geçen muhabbetler miniklerimizi her zaman olduğu gibi kahkahalara boğarken gecenin devamında yarışmalar gerçekleşti.

    Miniklerin yanı sıra ailelerinde kıyasıya mücadele ettiği oyunlar oldukça keyifli anların yaşanmasına vesile olurken Genel Sanat Yönetmenimiz Erhan KAYA yarışma birincilerine Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI adına ödül verdi.

 

 

 

    İlçemiz köylerinden dahi Ramazan Etkinliklerine katılan ailelerimizin de olduğu gecenin finali ise harika dans gösterimiyle sona erdi.Miniklerimizin aileleri ve ekibimizle birlikte gerçekleştirdiği dans muhteşem manzaraların yaşanmasını sağlarken gece bu şekilde sonlandı.

 

8. Uluslararası Geleneksel Ramazan Etkinliklerimiz 11 Haziran 2017 bu akşam saat 22.00’da ilçemiz Festival Alanı’nda gerçekleşecek olan Konserle devam edecektir.Tüm halkımız davetlidir.

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri