[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Araç Filosu’nda Devrim

Tüm Haberler

Tarih:8.6.2017
Araç Filosu’nda Devrim

 


    Belediye Başkanlığı olarak herşeyden üstün tuttuğumuz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına araç filomuzu genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

    Bilindiği üzere ilçemiz 13 Şubat 1956 yılında trajik bir olay yaşamış ve ilçemizle beraber birçok vatandaşımız yangın mağduru olmuştur.Bu doğrultuda her lodos çıktığında özellikle o günü yaşayan vatandaşlarımız korku ve panik havasına kapılırdı.Gerek bu korkuyu azaltmak gerekse gerçekleşmesini asla ama asla istemediğimiz yangın felaketlerini anında önleyebilme adına Belediyemiz bünyesine bir İtfaiye daha kattık.

 

 

    Özel olarak tasarlanan itfaiyede çok kullanışlı ve çok yönlü sepet sistemiyle birlikte evlerimizin çatısında veya  yüksek yerlerde mağdur olan doğa dostlarımızı da sağsalim kurtarabileceğimiz gibi,  aynı zamanda yüksek yerlere afiş, pankart vb. materyallerin asılmasında da avantajlar yaşayacağız.

    Gün itibariyle ilçemize giriş yapan İtifaiye’yi bizzat inceleyen Belediye Başkanımız araç filosunun her geçen yıl üstüne konularak artacağını belirtirken yeni İtfaiye’nin ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni etti.Gerçekleştirdiği açıklamanın sonunda ise Belediye Başkanımız, personeli ve misafirleriyle birlikte fotoğraf çekinerek bu anı ölümsüzleştirmiş oldu.

 

    Belediye Başkanlığı olarak hedefimizin her zaman insana hizmet olduğunu belirtir, İtfaiye’nin tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri