[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Karlı İlkokulu Öğrencilerimizi Sevindirdik

Tüm Haberler

Tarih:31.5.2017
Karlı İlkokulu Öğrencilerimizi Sevindirdik

 


    İstanbulda yaşamını sürdüren hayırsever işadamı Onur KARABATAK’ın katkıları ve Belediyemiz işbirliğiyle gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Karlı İlkokulu öğrencilerini sevindirdik.

    İlçemizde faaliyet gösteren Gerzeliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile birlikte ziyaretine gittiğimiz okulda birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar eğitim hayatını sürdüren tüm öğrencilerimize kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunduk.Miniklerimiz aldıkları kıyafet karşısında oldukça mutlu olurken gözlerinde ki ışıltı ise herzaman olduğu gibi görülmeye değerdi.

 

 

 

   Bayramlık hediyelerine kavuşan miniklerimiz hayırsever işadamı Onur KARABATAK’a, girişimlerinden dolayı Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI’ya ve Gerzeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne teşekkür ettiler.Miniklerimiz, aldıkları hediye sonrasında dünyanın en anlamlı eylemi olan gülücükleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çekinerek özel ziyaretimizi anlamlı kıldı.

 

    Belediye Başkanlığı olarak hayırsever iş adamı Onur KARABATAK’a ve böylesine özel bir günde bizleri yalnız bırakmayan Gerzeliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ne teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri