[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Önce Güldürdük, Sonra Eğlendirdik

Tüm Haberler

Tarih:22.5.2017
Önce Güldürdük, Sonra Eğlendirdik

 


    2.Uluslararası 19 Mayıs Gençlik Festivalimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin sonunda miniklerimizi önce güldürdük, ardından eğlendirdik.

    Gürcistan, Ukrayna ve Türkiye işbirliğiyle hazırlanan Çocuk Tiyatrosunu ilçemiz Gülücük Anaokulu’nda sergileyen ekibimiz miniklerimize doyumsuz eğlence yaşattılar.Ekibimizle dans ederek gösteriye başlayan miniklerimiz ardından Kukla’ları dans ettirerek eğlenceli anlar yaşadı.Gerçekleştirilen müzikal tiyatro eşliğinde miniklerimiz yerinde duramazken gösterinin sonunda kuklalar, ekibimiz ve tabiki miniklerimiz hep birlikte dans ederek gösteriyi sonlandırdılar.

 

 

 

    Gösterilerin ardı arkasının kesilmediği festivalimizde ilerleyen saatlerde ise Belediyemiz Konservatuarı’nda Atölye kuruldu.İlk olarak yüz boyama atölyesi gerçekleştirilen etkinlikte çocuklarımız ardından Ukraynalı profosyonel sanatçı eşliğinde Pandomim Dansı yapmayı öğrendi. Daha sonra Erhan KAYA eşliğinde Jonglör Atölyelerinin devamını gerçekleştirildi.Matematiksel zeka gelişimi açısından oldukça yararlı olan Jonlörlük’te Tül perdelerle geçmişte yapılan hareketleri hatırlayan çocuklarımız ardından, müzik eşliğinde Jonglörlük eğitimlerini tamamladılar.

 

 

 

 

    Birbirinden güzel, eğlenceli, gerek gençlerimiz, gerek yetişkinlerimiz gerekse çocuklarımıza kadar her yaş kesimini doyasıya memnun ettiğimiz festivalimiz bu şekilde tamamlanmış oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri