[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Türk Polisi 172 Yaşında

Tüm Haberler

Tarih:10.4.2017
Türk Polisi 172 Yaşında

 


Türk Polis Teşkilatının 172.yıldönümü sebebiyle bugün saat 10:00'da ilçemiz Hükümet Konağı önünde çelenk koyma töreni düzenlendi.

    Gerçekleştirilen törene İlçemiz Kaymakamı Bülent BAYRAKTAR, Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI, Cumhuriyet Başsavcısı Eray Burak BUYRUK, Garnizon Komutanı/İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Murat ÖZCAN, Gerze Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Alev ERENLER, İlçe Emniyet Müdür Vekili Aslıhan ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ, Ak Parti Gerze İlçe Başkanı İzzet KARAMAN ve öğrenciler katıldı.

 

 

    Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlayan tören ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü çelenginin sunulması ile devam etti.

    Ardından günün anlam ve önemini belirtmek için İlçe Emniyet Müdürü Vekili Aslıhan ÖZCAN konuşmasında; “Bugün Türk halkının sevgi ve güvenini kazanmış Atatürk ilke ve inkılaplarının teminatı olan Türk Polis Teşkilatının 172.yılı kutlamaktayız.15 Temmuz Darbe girişiminin ardından bir çok meslektaşımız vatanı savunma adına maalesef aramızdan ayrılmıştır.Buruk bir şekilde kutladığımız bu günde bir o kadar da gururlu olduğumuzu belirtirim.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

    Gerçekleştirilen tören İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde tebriklerin kabulü ile sona erdi.

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş
Yorum yazmak için üye girişi yapınız
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri