[ Türkçe ] | English
Ulaşım | İletişim | S.S.S.

Ziyaretçi Defteri


Sitemizle ilgili görüşlerinizi buraya yazabilirsiniz.

Deftere yaz

Ali Çaylak 22.2.2017
Sayın başkan, Gerzeyi sade Sinop un ilçesi olarak bilirdim. Arkadaşım Arif Kuşçu ilçedeki çalışmalarınızdan bahsetti ve ayrıca İstanbul yapılan dayanışma gecesine katıldım, çalışmalarınızı yapılanları orda da gördüm. Yaşlılar yurdu projesi çok iyi düşünülmüş bir proje, ne yazık ki günümüzde en çok ihtiyaç duyulacak bir kurum olacak. Diğer belediyelere örnek olur. Açılışa katılırız inşallah, ben kendim Tokatlıyım, Snopu gezdim güzel ilimiz çok beğendim. Size başarılar dilerim. Selamlar
Tarik yilmaz 14.2.2017
Vefat edenleri tekrar aktif edin
Şeref Çicek 3.1.2017
Belediyeniz Turizm ilgili olarak devlet desteği ile ilgili olarak belediyeniz imkan sağlanıyor mu? Istanbuldan ilçenize ye tasinmağı düşunuyorum.. Herhalde benim gibi binlerce insan istanbulu terk edecek...o insanlari ilcenize yonlendirecek bir care olmali.. sadece yazin gel kisin git olmayacak bir proje...insanlari harekete gecirecek bir sey ? Sakin kent projesi..yada ........projesi, ..... projesi-insanlarin dogaya ihtiyaci var. Kisaca benim aklimdan gecen bir proje var.. noktali yerler proje isimleridir.neler ne olmaz..yani bir sey yapmali koylu, ciftci, emekli, isci kazanmali... imkanlar elverdigi ölçüde. kolay gelsin sakin kent...
hamdi şen 25.11.2016
Sayın başkanım ve değerli beyaz masa yetkilisi.Öncelikle selam ve saygılarımı sunarım.Encümen kararları 2016 nisan olarak görülüyor.Encümen kararları sanırıyorum güncellenmiyor:Bu konuda ilgilerinizi bekliyor şimdiden vereceğiniz emek için teşekkürleri arz ederim.Hamdi ŞEN Ayrıca Ebelediye hizmetleri kapsamında güzel bir çalışma yapmışsınız ancak Rayiç fiyat değerleri hanesi boş görülüyor.
Dursun Arat 27.10.2016
NÖBETÇİ ECZANE YANLIŞ BİLGİLENDİRMESİ ŞU ANDA SAAT 00:12 27102016 NÖBETÇİ ECZANE YENİCE ECZANESİ OLMASI GEREKİRKEN YUMUK ECZANESİ OLARAK BİLGİLENDİRME YAPILDIĞINI FARK ETTİM.UYGULAMANIZIN ÇOK GÜZEL OLDUĞUNU FAKAT YANLIŞIN DÜZELTİLMESİ HASTALARIMIZIN NÖBETÇİ ECZANEYİ BULMASINDA KOLAYLIK SAĞLAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM..
MEHMET ALİ SEZER 16.10.2016
Selamin aleykum başkanım ben memleketine gerzeye yerleşmek istiyorum ama iş imkanlarıni bilmediğim için cesaret edemiyorum ailem gerzede istanbulda taksi munubus otobüs tır sevkiyat birde gayrimenkul işleri ile ugrasdim buradaki evimi satıp memlekete yerleşmek istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz ya şoförlük işi bulup çalışacağım yada gayrimenkul üzerine dükkan açayım diyorum artık memleketim için hizmet etmek istiyorum 33 senedir iyice sıkıldım istanbuldan iş imkanı olsa bir saat daha durmam istanbulda E D EHLİYETİM SRC2 SRC 4 PSİKOTEKNİK BELGEM VAR BANA BU KONUDA YARDİMCİ OLURSANİZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA BASKANİM
YAŞAR BAYRAK 29.9.2016
SN.GERZE BELEDİYE BAŞKANLĞINA. gerze.bel.tr Sitesi Vefaat edenler Listesine Cumartesi Ve Pazar Günü Vefaat Edenlerinde Eklenmesini Siz Vede Sizlerden Önemle Arz Ve Rica Ediyorum. Zabıtalar Cumartesi Pazar da Vefaat İlanı Zaten Veriyor Ama Bunun da Sitenizdeki Vefaat Edenler Listesine Eklenmesini İstiyoruz. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ. SEVGİ Ve SAYGILARIMLA Yaşar BAYRAK.
Murat BAYRAK 16.9.2016
Sayın yetkililer Atatürk mahallesi Halil bayraktar caddesi yukarısından lağam suyu akmaktadır. Asfaltta yosun bağlamış ve can sıkıcı koku gelmektedir. Yakında da salgın hastalık başlar. Acaba çözüm için bu mu beklenmektedir. Acil çözüm bulunmasını istiyorum.
Mehmet DAĞCI 12.9.2016
Acısu yolundan aşağı gerze belediyesine ait itfaiye garajından geldiği söyleniyor akan pis su yada lağım koku yapıyor. Atatürk mahallesi ve samsun sinop caddesi kokuyor bu yol birde gerzenin ana giriş yolu oldu sözde bu nasıl bir yoldur yol kenarları yosun tutmuş bu nasıl bir iş belediye araçları her gün o yoldan geçmiyormu görmüyormusunuz...???
Jale KAZDAL 21.8.2016
İHBAR Sayın yetkili, Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Yavuz Selim Camii önüne yapılan taş döşemeleri den dolayı teşekkür ederim. Burada misafirim. Gözlemlediğim ve araştırdığım kadarıyla Tütünyapan Apt. N:9 da yönetici olan bir şahıs sürekli olarak yola döşenen taşları alıp, kendi apartmanının bahçesine döşüyor. Bence bu bir hırsızlıktır. Milletin yolu için getirilen, bu taşların, sokaktan alınıp şahsi kullanım için kendi kullandığı yola döşemesi ahlaksızlık, terbiyesizliktir. Bir an önce bu kişiye gerekli cezaları uygulayın. Elimde fotoğraflarıda var. İspatlarım.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri